.

 

Adrianna Trefoń oraz Paulina Siulik awansowały w Lighthouse

dodano: 
27.04.2023
komentarzy: 
0

Z początkiem kwietnia 2023 roku awanse w Lighthouse uzyskały dwie konsultantki – Adrianna Trefoń została Project Managerką w praktyce Tech, z kolei Paulina Siulik objęła stanowisko Senior Project Executive’a w zespole korporacyjnym.

Adrianna Trefoń ma ponad pięć lat doświadczenia w komunikacji projektów technologicznych. Z Lighthouse związana jest od 2018 roku. Brała udział m.in. w przygotowywaniu i realizacji strategii komunikacyjnej takich klientów, jak: Huawei Enterprise Business Group, T-Mobile, Cellnex czy HP. Wcześniej była zaangażowana w działania m.in. dla firm: Spotify, Uber, UberEATS czy Facebook. Jest absolwentką kulturoznawstwa Stanów Zjednoczonych w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kolegium Międzydziedzinowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych UW.

Paulina Siulik komunikacją zajmuje się od dziesięciu lat. W Lighthouse pracuje od 2017 roku. Obecnie wspiera zespół odpowiedzialny za komunikację korporacyjną polskiej grupy odzieżowej LPP. Wcześniej związana była z branżą energetyczną i finansową. Realizowała projekty m.in. dla Fortum, IVY oraz marki New Holland. Siulik ukończyła studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. (bs)

Na zdjęciu od lewej: Adrianna Trefoń, Paulina Siulik

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin