wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAgata Kołodziej kieruje komunikacją w Polskim Instytucie Ekonomicznym

Agata Kołodziej kieruje komunikacją w Polskim Instytucie Ekonomicznym

W połowie maja 2020 roku do zespołu Polskiego Instytutu Ekonomicznego dołączyła Agata Kołodziej. Objęła stanowisko kierownika zespołu komunikacji i rzecznika prasowego. Do jej obowiązków należą m.in. współpraca z mediami, dostarczanie eksperckich komentarzy i analiz, realizowanie działań marketingowych, a także wsparcie w przygotowywaniu seminariów i konferencji.

Wcześniej Agata Kołodziej przez kilkanaście lat pracowała jako dziennikarka ekonomiczna. Była związana m.in. z „Gazetą Giełdy Parkiet”, TVP, Onetem, Rzeczpospolitą i money.pl. Współpracowała również z Gazetą Wyborczą, Dziennikiem Gazetą Prawną i serwisem spidersweb.pl. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz podyplomowych studiów systemu finansowego i polityki monetarnej Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN.

Agata Kołodziej przejęła w PIE zadania Andrzeja Kubisiaka, który był też jednocześnie ekspertem ds. rynku pracy. Kubisiak w marcu 2020 roku dołączył do dyrekcji Instytutu i objął stanowisko zastępcy dyrektora ds. badań i analiz. (kd)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj