.

 

Agata Zeman awansowała w 24/7Communication

dodano: 
01.12.2020
komentarzy: 
0

Agata Zeman z początkiem grudnia 2020 roku awansowała na stanowisko dyrektor zarządzającej 24/7Communication. To nowo utworzona funkcja w agencji. Zeman powierzono odpowiedzialność za wyniki biznesowe firmy i jej rozwój strategiczny.

Do tej pory Agata Zeman jako Operations Director nadzorowała działalność agencji i była odpowiedzialna za obsługę, doradztwo, opracowywanie strategii i realizację kampanii dla klientów. Funkcję tę pełniła od 2014 roku, z agencją jest jednak związana od dziesięciu lat. Zaczęła pracę w 24/7Communication w 2010 roku jako Junior Consultant.

Przed dołączeniem do agencji Zeman była związana m.in. z Komisją Europejską oraz Parlamentem Europejskim w Brukseli, gdzie pełniła funkcję Communication Officera. Współpracowała również z agencjami PR w Paryżu oraz Singapurze. Przez krótki czas związana była też redakcją TVN CNBC oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, College d’ Europe oraz Szkoły Strategii Marki przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych.

Dirk Aarts, partner zarządzający i większościowy akcjonariusz, będzie zajmował się rozwojem projektów z zakresu wprowadzania narzędzi analitycznych oraz innowacyjnych rozwiązań digitalowych w komunikacji PR, w tym będzie odpowiedzialny za rozbudowę oferty digitalowo-contentowej dostarczanej przez 24/7Studio. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin