Agencja a1m dla radomskiego hospicjum

dodano: 
25.05.2006
komentarzy: 
0

Agencja a1m będzie tworzyć politykę informacyjną dla Radomskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych im. o. Pio – Hospicjum. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości społecznej istnienia instytucji i zmiana postrzegania tego typu placówek w społeczeństwie. Agencja przygotowuje aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby hospicjum. Impreza skierowana będzie do radomskich przedsiębiorców i polityków.
W planach jest też przeprowadzenie kampanii informacyjnej dotyczącej przekazywania jednego procenta podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zebrane w ten sposób środki są przeznaczane wyłącznie na pomoc małym pacjentom hospicjum. Jednocześnie radomskie hospicjum dla dzieci realizuje własny projekt, mający na celu stworzenie w jednym miejscu kompleksowo działającego ośrodka pomocy. W jego strukturach znalazłyby się gabinet lekarski, gabinet psychologiczny oraz sale terapii zajęciowej. Byłby to pierwszy tego typu, zintegrowany obiekt w Radomiu. Korzystać mogliby z niego wszyscy potrzebujący, nie tylko podopieczni hospicjum.
Pomocni przy realizacji pomysłu stali się radomscy przedsiębiorcy, którzy własnymi środkami wyremontowali część hospicyjnych pomieszczeń

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin