.

 

Magdalena Malutko otworzyła nową przestrzeń produkcyjno-eventową

dodano: 
03.11.2023
komentarzy: 
0

Magdalena Malutko, właścicielka agencji kreatywnej Od kuchni, specjalizującej się w komunikacji marek z sektora FMCG oraz HoReCa, otworzyła nową przestrzeń produkcyjno-eventową pod nazwą Studio Co Nieco. Lokal rozpoczął działalność w połowie października 2023 roku.

To miejsce do organizacji konferencji, śniadań prasowych, szkoleń czy eventów, a także sesji zdjęciowych czy nagrań wideo.

Przestrzeń mieści się na warszawskiej Pradze. Powierzchnia lokalu to 260 m2, a wnętrze zostało podzielone na dwa – mniejsze i większe – studia z wyposażoną kuchnią, a także zaplecze kuchenne z dodatkową lodówką, zmywarką, piekarnikiem, kuchenką i resztą ułatwiających pracę narzędzi. Można tam również wynająć sprzęt oświetleniowy i kuchenne akcesoria, dostępne są także różne elementy scenograficzne.

Za projekt odpowiada Magdalena Malutko – właścicielka przestrzeni produkcyjnej i agencji Od kuchni, powstałej w 2019 roku. Malutko z branżą komunikacji i marketingu jest związana od sześciu lat. Pracowała m.in. w agencji kreatywnej Duda Polska, gdzie zajmowała się obsługą marki Biedronka, oraz dla Restaurant Week, gdzie odpowiadała za komunikację dwóch festiwali – Fine Dining Week oraz Restaurant Week. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przestrzeń mieści się w Warszawie, przy ul. Grochowskiej 278/303, obok Urzędu Dzielnicy Praga Południe. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin