Agencja Public Policy i Karol Poznański uruchomili studio nagraniowe

dodano: 
12.04.2021
komentarzy: 
0

Firma doradcza Public Policy, specjalizująca się w ochronie zdrowia, oraz Karol Poznański, producent treści audiowizualnych, a także ekspert w komunikacji na temat zdrowia, uruchomili wspólnie StudioWiejska – studio nagraniowe zlokalizowane w pobliżu Sejmu RP. Jak mówią, inicjatywa powstała jako odpowiedź na rosnące w obliczu pandemii COVID-19 zapotrzebowanie na różne formaty profesjonalnie zrealizowanych treści audio i wideo.

W przestrzeni powstają programy telewizyjne, streamingi online, podcasty, webcasty i webinaria. Usługi studia są skierowane do podmiotów komercyjnych, mediów i organizacji pozarządowych.

W studiu nagraniowym realizowane są różne formaty multimedialne, przystosowane jest m.in. do realizacji telewizyjnej live oraz transmisji internetowych. Infrastrukturę studia tworzą trzy kamery pracujące w standardzie 6K, mikrofony radiowe i bezprzewodowe, a także green screen.

W studiu zrealizowano już m.in. streaming konferencji „Światowy Dzień Chorób Rzadkich”, nagrano podcasty i debaty portalu mZdrowie oraz kolejne odcinki „Zwykłych Historii” Karola Poznańskiego. Powstawały w nim również realizowane na zlecenie stacji Biznes24 kolejne odcinki programu „Zdrowie i Biznes” oraz produkcje wyjazdowe (np. relacja z Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach).

„Nasz projekt dojrzewał wiele miesięcy. Musieliśmy brać pod uwagę trwającą pandemię i konieczność zapewnienia naszym gościom komfortu i bezpieczeństwa w trakcie realizacji nagrań” – mówi Karol Poznański. Jak wyjaśnia, z tego powodu zamontowano w studiu  w „atestowane urządzenie do dezaktywacji wirusów i bakterii”. „Działamy według precyzyjnego regulaminu opracowanego przez prawników na czas trwania pandemii COVID-19, w zgodzie z obowiązującymi rozporządzeniami. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów i gości” – dodaje. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin