.

 

Agencja Solski BM powiększa zespół

dodano: 
23.09.2016
komentarzy: 
0

Do Solski Burson-Marsteller dołączył na stanowisku Senior Associate w Corporate Communications & Public Affairs Practice Jakub Jarosz. Ma on blisko 7-letnie doświadczenie w profesjonalnej działalności komunikacyjnej. Przed przejściem do Solski BM przez 6 lat pracował w agencji Glaubicz Garwolińska Consultants, gdzie był, kolejno, Junior Account Managerem, Account Managerem, Account Directorem i Head of B2B Communications, a ostatnio – członkiem zarządu. Współpracował z wieloma znanymi firmami takimi jak Thales, Mitsubishi Hitachi PSE, Bombardier BA, Enkev Polska, Veolia, Verbatim, Ruckus Wireless, Drogerie Natura, Watson Marlow, Open Cloud czy Vision Solutions. W 2009 r. odbył kilkumiesięczny staż w sieciowej agencji reklamowej Lowe Ativism w Lizbonie. Jakub jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Warszawskim.


Jakub Jarosz

Pracę etatową w Solski BM podjęły także trzy osoby, które w tym roku ukończyły studia wyższe, a dotychczas były w agencji na stażu.

Do zespołu Corporate Communications & Public Affairs Practice dołączyła na stanowisku Associate Monika Leszczyńska. Z branżą PR związana jest od 4 lat. Do Solski BM dołączyła we wrześniu 2013 r. jako stażystka, następnie awansowała na stanowisko Client Executive, a potem – Associate. W czerwcu 2016 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku public relations i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie uczestniczy w pracy dla takich klientów, jak Airbus, Lufthansa, Amadeus, Warimpex, czy Egipski Urząd Turystyki.


Monika Leszczyńska

Pracę etatową podjęła na stanowisku Client Executive Zofia Trzcińska. Staż w Solski BM rozpoczęła w czerwcu 2014 r., a obecne stanowisko sprawuje od lipca 2015 r. W kwietniu 2016 ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia społeczna (specjalizacja z psychologii marketingu politycznego) na Uniwersytecie SWPS. Obecnie wspiera działy Brand i Corporate Communications & Public Affairs, uczestnicząc w pracach dla takich klientów, jak Roca, Raytheon, czy Dell EMC.


Zofia Trzcińska

Pracę etatową podjęła także Joanna Łuka. Do zespołu Solski BM dołączyła w październiku 2015 r., a latem br. ukończyła studia magisterskie na kierunku europeistyka (w specjalności funduszy Unii Europejskiej) na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jako Client Executive wspiera działy Corporate Communications & Public Affairs, współpracując z takimi klientami jak Airbus, Lufthansa czy Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin.


Joanna Łuka

(mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin