.

Agencja Solski Communications wyróżniona tytułem „Gazeli Biznesu 2017”

dodano: 
03.01.2018
komentarzy: 
0

Agencja Solski Communications otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu 2017”. Wzrost przychodów firmy w latach 2014-2016, wyliczony przez międzynarodową firmę informacji gospodarczej COFACE i Puls Biznesu, wyniósł 221 proc., dzięki czemu Solski Communicatons uplasował się na 234 miejscu w skali kraju (na 4,3 tys. firm) i na 68 miejscu w województwie mazowieckim (na ponad tysiąc przedsiębiorstw).

„Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, gdyż – po Diamencie Forbesa sprzed roku – jest to kolejna nagroda za osiągane przez nas wyniki. Co więcej, Solski Communications uzyskał w rankingu najlepszy wynik spośród firm branży usług profesjonalnych. To zasługa całego zespołu, a także zaufania i życzliwości naszych klientów, za które serdecznie dziękuję” – mówi Ryszard Solski, założyciel i prezes firmy.

Czytaj też: Solski Burson-Marsteller z Diamentem Forbesa

Tytuły „Gazeli Biznesu” są co roku przyznawane przez dziennik Puls Biznesu najbardziej dynamicznym małym i średnim firmom działającym na terenie Polski. Warunkiem znalezienia się  w tegorocznym zestawieniu był coroczny wzrost przychodów, nieodnotowanie straty w latach 2014-2016, a także przychody w roku bazowym 2014, mieszczące się w przedziale od 3 do 200 mln złotych. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin