Agnieszka Cegielska o managemencie gwiazd

dodano: 
20.10.2011
komentarzy: 
0

PRoto.pl zapytało gwiazdy, jaki powinien być idealny manager. Na nasze pytania odpowiedziała prezenterka pogody w TVN, TVN Meteo i TVN 24 – Agnieszka Cegielska.

Po co gwieździe manager?

Odpowiedź jest bardzo prosta, po to, żeby mogła czuć się bezpiecznie w pełnym tego słowa znaczeniu.

Jakie cechy i umiejętności powinien mieć idealny manager gwiazdy?

Ideałów nie ma, również wśród gwiazd. Natomiast cechy, które manager mieć powinien to z pewnością pracowitość, duża umiejętność odnalezienia się, często w trudnych sytuacjach. Przede wszystkim też powinien mieć żelazne nerwy i końskie zdrowie, bo ludzie z którymi managerowi często przychodzi pracować do najłatwiejszych nie należą.

Co Pani sądzi o modelach: manager – przyjaciel, manager – mąż/żona/rodzic? Czy taki związek jest możliwy i korzystny? Czy manager musi być przyjacielem?

Moim zdaniem cudownie, jeśli manager może też być przyjacielem, wtedy pracuje się zdecydowanie milej i każda chwila spędzona z takim managerem jest przyjemnością, a to wielki luksus móc doświadczyć takiej przyjemności w pracy. Natomiast wydaje mi się, że taka relacja wymaga dużej mądrości życiowej i doświadczenia w tej branży obu stron, po to żeby umieć to doceniać, niestety nie wszystkie gwiazdy to potrafią. Czasami ich postawa bywa nieelegancko roszczeniowa wobec managera.

Czego Pani oczekuje od swojego managera?

Mam to szczęście, że to, czego oczekuję od swojego managera otrzymuję, za co Go, a właściwie powinnam napisać Ją BARDZO SZANUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!

  PRoto.pl i Mariola Berg, wieloletnia mangerka gwiazd zapraszają na szkolenie „Management gwiazd” już 25 października w Warszawie! Zapisz się! Dziś ostatni dzień zapisów!

  komentarzy:
  0
  Graficzne pułapki CAPTCHA
  Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
  X

  Zamów newsletter

   

  Akceptuję regulamin