Agnieszka Jabłońska-Twaróg reprezentuje Twisto w Polsce

dodano: 
14.11.2019
komentarzy: 
0

Agnieszka Jabłońska-Twaróg od połowy października 2019 roku sprawuje nowo utworzoną funkcję Communication Directora w firmie Twisto, platformie płatności internetowych. Wcześniej, od kwietnia 2019 roku, była tam PR & Marketing Managerem. Odpowiadała wtedy za zarządzanie wizerunkiem marki, działania PR i media społecznościowe; przygotowała też strategię komunikacji startu karty i aplikacji Twisto na polskim rynku. Wspomniane obowiązki wykonuje do dziś, ale jako Communications Director ma też upoważnienia do reprezentowania firmy w Polsce w mediach i na konferencjach.

Stanowisko PR & Marketing Managera pozostaje nieobsadzone. Jabłońska-Twaróg planuje w nowym roku rekrutację, ale nie podaje, czy wcześniejszy zakres obowiązków pozostanie bez zmian.

Jabłońska-Twaróg przeszła do Twisto z Clear Communication Group, gdzie przez niemal cztery lata była partnerem zarządzającym. Wcześniej jako rzecznik prasowy Ministerstwa Skarbu Państwa odpowiadała za komunikację i kontakty z mediami; była też dyrektorem biura ministra. Ma doświadczenie dziennikarskie (pracowała w stacjach Polsat, Polsat Biznes, Polsat News i TVN24 oraz w Pulsie Biznesu). Ukończyła Szkołę Główną Handlową i Uniwersytet Warszawski. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin