.

Aleksandra Walczak awansowała w Ministerstwie Klimatu i Środowiska

dodano: 
22.03.2023
komentarzy: 
0

Aleksandra Walczak na początku marca 2023 roku awansowała w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. Została naczelniczką w Wydziale Komunikacji Medialnej. W nowej roli odpowiada m.in. za sprawną i efektywną realizację zadań wynikających z założeń polityki informacyjnej, komunikacyjnej i medialnej, mającą na celu budowanie właściwego wizerunku i poszerzanie wiedzy Polaków na temat ochrony środowiska i ekologii.

Z Wydziałem Komunikacji Medialnej MKiŚ związana jest od kwietnia 2021 roku, najpierw jako ekspertka, następnie jako główna specjalistka.

Przed dołączeniem do MKiŚ pracowała w Wydawnictwie Naukowym PWN jako ekspertka PR i komunikacji wewnętrznej. W latach 2016-2020 doświadczenie zdobywała w korporacji Bayer, gdzie była specjalistką komunikacji wewnętrznej. Karierę zawodową rozpoczęła w Fundacji Banku Ochrony Środowiska.

Aleksandra Walczak ukończyła studia magisterskie na kierunku komunikacja społeczna i dziennikarstwo, public relations i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim. Kształciła się także w grafice komputerowej w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin