.

 

Alfa Communications powiększa zespół

dodano: 
27.06.2012
komentarzy: 
0

Do zespołu Alfa Communications dołączyli: Ken Rabin, odpowiadający za klientów z branży healthcare, oraz Daria Bojkowska, specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej i produktowej.

Rabin ostatnio pracował w Alert Media Communications, czyli agencji, z której odeszli wcześniej Andrzej Kropiwnicki i Przemysław Barowicz, właściciele Alfa Communications. Rabin prowadził także globalny dział healthcare w Hill&Knowlton w Nowym Jorku oraz był szefem praktyk w dziale healthcare w Burson Marsteller i executive vice presidentem w Ruder Finn. Pracował też jako profesor i dyrektor programu Public Relations w American University. W 1980 roku rozpoczął pracę jako public affairs director w Squibb (obecnie BMS) w Princeton w USA.

Bojkowska w agencji zajmuje się m.in. obsługą media relations i consumer relations. Do jej zadań należy także współprowadzenie szkoleń, a także wsparcie w budowaniu strategii komunikacyjnych oraz koordynacja komunikacji zewnętrznej firmy. Do tej pory prowadziła działania PR dla klientów z branż energetycznej, wydawniczej, FMCG, modowej. Nadzorowała i wdrażała projekty komunikacyjne dla takich klientów, jak m.in. Gazprom i Elsevier. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin