Ambasadorzy marek: Andrzej Bargiel dla LOTTO

dodano: 
23.06.2020
komentarzy: 
0

Andrzej Bargiel – polski narciarz wysokogórski, biegacz górski i himalaista – został ambasadorem LOTTO, marki Totalizatora Sportowego.

Współpracę stron rozpocznie akcja #LOTTOBargielChallenge. Sportowiec będzie zachęcał w niej do aktywności sportowej, realizacji marzeń, pokonywania własnych barier, wygrywania i sięgania po „pozornie nieosiągalne”. Projekt ma również cel charytatywny.

Źródło: youtube.com/Lotto. Radość wygrywania

Challenge jest sportowym wyzwaniem skierowanym nie tylko do sympatyków gór. Każdego tygodnia na uczestników będzie czekało inne zadanie nawiązujące do sportowych wartości – siły, wytrzymałości, szybkości, wiedzy, odpowiedzialności i aktywności. Wygraną staną się nagrody indywidualne. Wyzwaniu towarzyszy darowizna charytatywna Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej, dzięki której wybrane ośrodki sportowe otrzymają środki na zakup wyposażenia sportowego.

Andrzej Bargiel będzie zachęcał do podjęcia wyzwania w mediach społecznościowych marki LOTTO.

„Obecność skialpinisty Andrzeja Bargiela w rodzinie LOTTO, jego sukcesy w sportach ekstremalnych oraz entuzjazm towarzyszący jego kolejnym wyzwaniom z pewnością pomogą w promocji aktywności fizycznej wśród Polaków. To wyjątkowa osoba o prawdziwie sportowym charakterze, którą z radością witamy jako Ambasadora Marki LOTTO” – mówi Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

Ambasador dodaje, że cieszy się, że Totalizator kolejny raz wspiera sporty górskie, a #LOTTOBargielChallenge pozwoli na zainteresowanie tą dziedziną kolejne osoby. „To szansa na pokazanie, że marzenia warto realizować, a przecież to właśnie dzięki pełnym radości wyzwaniom sięgamy po nowe rekordy i jak zawsze Wygrywamy Razem” – komentuje Andrzej Bargiel.

Trzykrotny Mistrz Polski w skialpinizmie po raz pierwszy związał się z LOTTO w 2013 roku, a swoją karierę kontynuował pod skrzydłami LOTTO Extreme. Aktualny kontrakt obowiązuje do 2022 roku. (kd)

Źródło:

Zdjęcie główne: youtube.com/Lotto. Radość wygrywania
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin