.

 

Ambasadorzy marek: Aneta Todorczuk-Perchuć z rodziną dla Multikina

dodano: 
08.04.2016
komentarzy: 
0

Sieć Multikino jest organizatorem akcji „Rodzina do kina”. Jej ambasadorami zostali Aneta Todorczuk-Perchuć z rodziną i autorzy parentingowego bloga oczekujac.pl.

Akcja ma na celu zachęcić rodziny z dziećmi do wspólnego spędzania czasu w kinie oraz popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie.

 

W ramach współpracy przy akcji aktorka filmowa i teatralno-musicalowa Aneta Todorczuk-Perchuć wraz z mężem Marcinem Perchuciem i dziećmi – córką Zosią i synkiem Stasiem oraz Maria i Jakub Paskowie z córką Gabrysią - blogerzy parentingowi prowadzący blog oczekujac.pl będą uczestniczyli w seansach filmowych objętych akcją („Zwierzogród” oraz „Kung Fu Panda 3”, a następnie m.in. „Angry Birds Film”, „Gdzie jest Dory?” czy „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”) i recenzowali obejrzane produkcje familijne.

„Angażując we współpracę przy akcji »Rodzina do kina« ambasadorów ze świata filmu oraz blogosfery chcemy przypomnieć o tym, jaką radość daje wspólne spędzanie czasu z najbliższymi na seansie filmowym i zachęcić do tej formy aktywności również inne rodziny” – mówi Natalia Kaleta-Nguyen, Specjalista ds. PR sieci Multikino.

Akcja zakłada promocję na bilety do kina. Szczegóły tutaj.

„Spędzanie czasu w rodzinnym gronie jest dla nas bezcenne. Zawsze staramy się go jak najlepiej wykorzystywać. Kino jest nam bliskie ze względów zawodowych i mam nadzieję, że Zosia i Staś zarażą się jego magią i pokochają je tak jak ja i mój mąż, a filmy, które zobaczymy w ramach akcji »Rodzina do kina« będą dla nas inspiracją do ciekawych rozmów” – podkreśla Aneta Todorczuk-Perchuć. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin