.

 

Ambasadorzy marek: Bartosz Kurek dla Goldsavera

dodano: 
17.04.2024
komentarzy: 
0

Bartosz Kurek, polski siatkarz grający na pozycji atakującego, w kwietniu 2024 roku został ambasadorem sklepu internetowego Goldsaver, w którym można zakupić fizyczne złoto.

„Nasz nowy ambasador to wzór wytrwałości, ambicji, konsekwencji i uporu w dążeniu do celu, a to wartości bardzo nam bliskie. Jesteśmy przekonani, że ten wybór okaże się dla Goldsavera strzałem w dziesiątkę, a i dla lidera naszej siatkarskiej reprezentacji nawiązanie współpracy z innowacyjnym projektem na polskim rynku złota będzie dobrym omenem przed nadchodzącymi Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu” – mówi o wyborze siatkarza Wojciech Kaźmierczak, prezes Goldsavera.

„Skojarzenie złota ze sportem jest dość oczywiste, ale nie tylko do złotego medalu chcą się odwoływać w swojej kampanii obie strony” – przekazuje marka w komunikacie prasowym. Jak dodaje, dziedziny sportu i inwestowania łączą cierpliwość i systematyczność.  

Obecnie firma nie udziela zdradza szczegółów na temat zakresu współpracy i planowanej kampanii z udziałem ambasadora. (an)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin