.

 

Ambasadorzy marek: Ewa Farna dla Avonu

dodano: 
11.09.2020
komentarzy: 
0

Wokalistka Ewa Farna została nową ambasadorką Avonu. Będzie promować kolekcję perfum marki. Firma 24 września 2020 roku ruszy z kampanią dotyczącą perfum linii Far Away Rebel & Diva.

W ramach współpracy piosenkarka pojawi się na okładce katalogu Avonu nr 13/2020, dostępnego na rynku właśnie od 24 września. Dodatkowo działania promocyjne obejmą aktywność w social mediach marki oraz na profilu Ewy Farnej na Instagramie.

Jak informuje Avon, kampania promująca linię Far Away Rebel & Diva będzie zachęcać kobiety do podejmowania odważnych decyzji i wyłamywania się z przyjętych kanonów pod hasłem: „Reguły? Gram według własnych zasad”.

„Szczerość i autentyczność to wartości, które szczególnie cenimy sobie w naszej firmie. Lubimy współpracować z dziewczynami, które nie boją się wyrażać siebie i iść pod prąd” – komentuje Anna Werstler, dyrektor marketingu CE Avon. „Ewa Farna swoją spontanicznością na scenie i w życiu prywatnym od lat podbija serca wielu fanów i inspiruje do podążania własną ścieżką, dlatego ogromnie cieszymy się mogąc ją powitać w gronie ambasadorek naszych produktów. Linia Far Away Rebel & Diva to propozycja stworzona specjalnie dla kobiet, które tak jak Ewa chcą w życiu grać wyłącznie według własnych zasad” – dodaje.

Nowa ambasadorka będzie twarzą kolekcji, w skład której wchodzą woda perfumowana o zapachach różowego pieprzu i magnolii, balsam do ciała oraz perfumetka. To pierwsza kampania Avon z udziałem Ewy Farnej.

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin