Ambasadorzy marek: Grzegorz Krychowiak dla SYSTEM 3E i DOM 3E

dodano: 
05.05.2020
komentarzy: 
0

W pierwszym kwartale 2020 roku Grzegorz Krychowiak został ambasadorem technologii budowlanej SYSTEM 3E i spółki wykonawczej DOM 3E. Piłkarz weźmie udział w kampaniach promocyjnych, społecznych i edukacyjnych. Został także inwestorem.

Działania komunikacyjne, informujące o zaangażowaniu Krychowiaka w SYSTEM 3E i DOM 3E, będą prowadzone w mediach społecznościowych ambasadora, poszczególnych marek, partnerów (m.in. firm Many Mornings, HomeKoncept, Kampinos Development, Mieszkaniowi) oraz influencerów (zajmujących się sportem, technologiami i lifestyle'em). Działania prowadzone będą również w mediach należących do Kanału Sportowego (ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarzy sportowych Michała Pola i Tomasza Smokowskiego), portalach internetowych oraz mediach tradycyjnych.

W ramach współpracy i inwestycji Krychowiak, razem z SYSTEM 3E i DOM 3E, rozpoczął konkurs, w którym do wygrania jest całoroczny domek wypoczynkowy. Zgłaszający się muszą wypełnić formularz i przesłać kreatywne wideo z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego warto mieć DOM 3E?”.

Jak czytamy w informacji prasowej, w drugim etapie działań komunikacyjnych ambasador opublikuje serię filmów, prezentujących promowaną przez niego technologię w „atrakcyjny i dowcipny sposób”.

dzialania

„Nie miałem żadnych wątpliwości (dot. podjęcia współpracy – przyp.red.). Dostrzegłem pełen profesjonalizm, wielką determinację zespołu zarządzającego oraz niespotykaną dbałość o szczegóły, która w biznesie jest decydująca” – mówi Grzegorz Krychowiak. „Wyjątkowy na skalę światową polski i ekologiczny produkt budowlany SYSTEM 3E wraz z usługą DOM 3E wypełnia niszę rynkową, w której brakuje firm budujących domy w formule »od a do z«, tzw. one-stop-shop, jak ma to miejsce np. w Niemczech. Polskie społeczeństwo bogaci się, a tymczasem na rynku budowania domów brakuje takiej oferty – z budową łatwą, szybką, jak z klocków. I to wszystko ekologiczne i polskie. Kibicuję wszystkim polskim firmom, które burzą status quo i zmieniają na plus otaczającą nas rzeczywistość. Nasz kraj potrzebuje więcej tak świetnych, udanie wdrożonych wynalazków jak SYSTEM 3E” – tłumaczy ambasador.

„W domu, podobnie jak w piłce nożnej, liczy się system. System gry, który umożliwia konstruowanie widowiskowych, a przede wszystkim skutecznych akcji. I system budowania, który gwarantuje szybkość i wygodę. Taki właśnie jest SYSTEM 3E, z którego powstaje DOM 3E” – podsumowuje Krychowiak.

Współpracę nawiązano na pięć lat. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin