.

 

Ambasadorzy marek: Gwiazdy telewizji dla Pasaży Tesco

dodano: 
05.08.2016
komentarzy: 
0

Małgorzata Rozenek, Monika Mrozowska, Paulina Krupińska, Dorota Gardias, Mateusz Gessler, Agnieszka Kaczorowska i Omenaa Mensah wspierają Wakacyjny Festiwal Atrakcji sieci handlowej. Działania promocyjne, eventy oraz akcje prosprzedażowe mają zachęcić klientów do skorzystania z oferty sklepów zlokalizowanych w Pasażach Tesco. W letnich strefach przed Pasażami Tesco przewidziane są atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W 5 lokalizacjach wakacyjną strefę odwiedzą goście specjalni – gwiazdy, z którymi mieszkańcy będą mogli wziąć udział w tematycznych warsztatach.
Dla klientów Pasaży Tesco przygotowano również akcję posprzedażową. Każdy, kto zrobi zakupy w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w Pasażu Tesco i przyjdzie do letniej strefy z paragonem, otrzyma upominek.  

 

„Wakacyjny Festiwal Atrakcji jest kontynuacją wszystkich dotychczasowych działań budujących świadomość marki wśród obecnych i przyszłych klientów. Przez blisko rok gościliśmy w 23 Pasażach Tesco w 19 polskich miastach organizacje działające na rzecz lokalnej społeczności. Dzięki temu Polacy mieli możliwość poznania swoich „bliskich sąsiadów” - mówi Łukasz Kędzior, kierownik ds. marketingu Centrów Handlowych Tesco Polska.

W ciągu 10 miesięcy zostało zorganizowanych 370 wydarzeń, w które zaangażowanych było 320 stowarzyszeń i fundacji z całej Polski. Akcji przyznano łącznie 17 Patronatów Honorowych władz. Działania Pasaży Tesco dla lokalnych społeczności cieszyły się dużym zainteresowaniem, dzięki czemu ukazało się ponad 1200 publikacji w mediach. Wydarzenia organizowane w Pasażach Tesco wpłynęły na wzrost footfall – są odwiedzane średnio przez 5 mln klientów tygodniowo. Kampania „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada” w ubiegłym roku została nagrodzona Złotym Spinaczem w kategorii Sektor Spożywczy.

 

Fot. materiały prasowe

Pierwsze wydarzenie z udziałem gwiazd odbyło się w Bielsku-Białej. Małgorzata Rozenek doradzała, jak przygotować się do wakacji, a o zdrowym grillowaniu opowiadał Mateusz Gessler. Kolejne eventy odbywać się będą co sobotę do 27 sierpnia. 6 sierpnia w  Lublinie odbędzie się zdrowe grillowanie z Moniką Mrozowską oraz warsztaty dla dzieci z Pauliną Krupińską. Na 13 sierpnia w Opolu zaplanowano warsztaty taneczne z Agnieszką Kaczorowską oraz zdrowe grillowanie z Moniką Mrozowską. 20 sierpnia w Gliwicach warsztaty dla dzieci z Dorotą Gardias oraz zdrowe grillowanie z Mateuszem Gesslerem.
27 sierpnia w Szczawnie-Zdroju z kolei - warsztaty taneczne z Agnieszką Kaczorowską oraz warsztaty dla dzieci z Omenaą Mensah. Spotkania prowadzi Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka TVN. Patronat medialny nad akcją objął portal Jastrząb Post, za obsługę PR odpowiada agencja Garden of Words. Więcej informacji na stronie. (red)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin