.

Ambasadorzy marek: Jakub Przygoński dla Vistuli

dodano: 
24.01.2019
komentarzy: 
0

Kierowca rajdowy Jakub Przygoński z początkiem stycznia 2019 roku rozpoczął współpracę z marką Vistula. Został ambasadorem projektu „Vistula z Pasją”, którego celem jest prezentowanie „intrygujących mężczyzn, dla których pasja to całe życie”.

„Bohaterowie sesji fotograficznych i filmów wideo reprezentują różne dziedziny życia i zainteresowania. Znajdują się wśród nich sportowcy, muzycy czy pasjonaci kuchni. Jednym z kolejnych bohaterów cyklu jest kierowca rajdowy z wieloma sukcesami – Jakub Przygoński” – czytamy w materiale prasowym.

Nowy ambasador projektu „Vistula z Pasją” wystąpił w spocie marki oraz wziął udział w sesji zdjęciowej. Materiały, w których wykorzystano jego wizerunek, można oglądać w salonach Vistuli w całej Polsce, a także w mediach społecznościowych i na stronie internetowej marki.

„Wybraliśmy Jakuba Przygońskiego, ponieważ to sportowiec z ogromnymi, światowymi sukcesami w swojej dziedzinie. Wyróżnia go determinacja, ciężka praca, ale też skromność. Jest inspiracją dla wielu mężczyzn, zaraża swoją pasją” – uzasadnia wybór ambasadora Marta Oblizajek Zielińska, PR Manager Vistuli.

Do tej pory w projekcie „Vistula z Pasją” wzięli udział m.in. muzyk jazzowy Paweł Kaczmarczyk, kucharz i trener kulinarny David Gaboriaud, kierowca rajdowy Bartłomiej Mirecki, mistrz triathlonu Robert Karaś, żeglarz Przemysław Tarnacki oraz windsurfer Paweł Tarnowski. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin