Ambasadorzy marek: Janusz „Snax” Pogorzelski dla LV BET

dodano: 
05.11.2021
komentarzy: 
0

Janusz „Snax” Pogorzelski, były zawodnik rosyjskiej organizacji esportowej Virtus.pro, został ambasadorem bukmachera LV BET. Pogorzelski będzie współpracował z LV BET w obszarze esportu. Kontrakt ma na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki bukmachera w internecie oraz wśród osób zainteresowanych esportem.

Jak przekazuje marka, „Snax” w trakcie swojej kariery esportowej wygrał 27 oficjalnych zawodów, kilkukrotnie był też wyróżniany miejscem w piątce najlepszych graczy świata w CS:GO według serwisu HLTV.org. LV BET uzasadnia, że Pogorzelski „jest jednym z zawodników, którzy najmocniej przyczynili się do fenomenu esportu w naszym kraju”.

Obecnie jest zawodnikiem organizacji Anonymo Esports sponsorowanej przez LV BET.

Jako ambasador bukmachera na rynku esportowym będzie promował LV BET Esport na Twitchu oraz w swoich kanałach w mediach społecznościowych. Zaplanowane zostały działania marketingowe angażujące fanów zawodnika (m.in. w social mediach). W ramach współpracy organizowane będą także specjalne promocje i „niestandardowe aktywacje”, zarówno online, jak i offline.

„Sport elektroniczny w naszej ofercie pełni coraz większą i ważniejszą rolę, a wsparcie takiego ambasadora, jak Snax, który jest gwiazdą esportu w naszym kraju, pomoże nam jeszcze umocnić pozycję na rynku esportowym” – komentuje Marcin Doszczeczko, CEO LV BET.

Umowa z ambasadorem została podpisana do 15 marca 2022 roku. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin