wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWiadomościAmbasadorzy marek: Jasper dla Sweet Factory Store

Ambasadorzy marek: Jasper dla Sweet Factory Store

W czerwcu 2024 roku poinformowano, że do grona ambasadorów Sweet Factory Store, sieci sklepów ze słodyczami, dołączył tiktoker Kacper Porębski, znany jako Jasper.

Jak podkreśla Monika Łoś, Chief Operating Officer Sweet Factory Store, Jasper stał się naturalnym wyborem na ambasadora marki. „Jego autentyczność, pozytywna energia oraz podejście pełne szacunku dla swoich fanów i klientów podczas eventów Meet & Greet idealnie współgrają z wartościami Sweet Factory Store. Decyzja o stałym partnerstwie została podjęta na podstawie udanej współpracy przy otwarciach sklepów, gdzie obecność Jaspera znacząco przyczyniła się do sukcesu tych wydarzeń” – dodaje. 

W ramach współpracy nowy ambasador weźmie udział w kampanii promocyjnej mającej na celu zwiększenie rozpoznawalności marki, prezentację oferty, nowości i wydarzeń, a także przyciągnięcie klientów do sklepów stacjonarnych. Działania obejmą profile w mediach społecznościowych zarówno Sweet Factory Store, jak i Jaspera, digital, in-store marketing oraz eventy. 

Współpraca rozpoczęła się w maju 2024 roku i potrwa rok. Za jej koordynację odpowiada agencja Stor9. (ao)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj