.

 

Ambasadorzy marek: Julia Kuczyńska dla Maylily

dodano: 
14.01.2021
komentarzy: 
0

W styczniu 2021 roku Maylily, polska marka oferująca produkty dla dzieci, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Julią Kuczyńską, znaną jako Maffashion. Blogerka, która została ambasadorką marki, stworzy m.in. własną dziecięcą kolekcję.

„Od samego początku wiedziałam, że Maffashion będzie świetną ambasadorką Maylily. To, co robi zawodowo, i to, jak prywatnie ważna jest dla niej rodzina, idealnie pasuje do naszej marki, a przede wszystkim wartości, jakimi się kierujemy. Bardzo doceniam naturalność i olbrzymią kreatywność Julii. Już nie mogę się doczekać, kiedy zaprezentujemy efekty naszej współpracy” – mówi Katarzyna Mitas, założycielka Maylily.

„Bastian (syn Maffashion – przyp. red.) uwielbia kocyki, są dla niego lepsze niż niejedna zabawka. Wielokrotnie wspominałam o tym na swoim Instagramie, a spośród wielu różnych firm, których rzeczy miałam okazję sprawdzić, to właśnie Maylily skradło moje serce. Ich rzeczy są tak miłe w dotyku, tak piękne, że od razu chce się je dać dziecku” – komentuje Julia Kuczyńska.

W ramach współpracy Maffashion stworzy własną kolekcję produktów dla dzieci, która być „harmonijną mieszkanką kreatywności z bardzo mocnym fundamentem wartości rodzinnych”. Prace nad kolekcją już trwają, a efekty mają zostać zaprezentowane wkrótce, jednak marka nie zdradza szczegółów.

Dodatkowo Julia Kuczyńska, wraz z synem Bastianem, pojawiają się na zdjęciach promocyjnych, które można zobaczyć na stronie marki oraz w mediach społecznościowych ambasadorki i Maylily. W social mediach obu stron ma być także komunikowana sama współpraca.

Julia Kuczynska

Strony nie zdradzają więcej szczegółów. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin