Ambasadorzy marek: Justyna Święty-Ersetic dla Sante

dodano: 
21.02.2020
komentarzy: 
0

W lutym 2020 roku polska lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic została ambasadorką firmy Sante – producenta żywności. Długofalowa współpraca ma opierać się na promocji produktów marki oraz propagowaniu zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.

„Produkty Sante znam od dawna – mam pełne przekonanie do ich jakości oraz korzystnego wpływu na zdrowie i samopoczucie. Rekomenduję produkty, po które sama sięgam, znam ich skład, wiem, jak smakują i co dobrego mogą dać mojemu organizmowi” – mówi Justyna Święty-Ersetic. „Głęboko liczę na to, że promocja tego asortymentu stanie się także ważnym elementem poszerzania świadomości znaczenia zdrowej diety dla każdego z nas – nie tylko sportowców. To naprawdę ważne, by nieustannie rosła wiedza o tym, że produkty musimy wybierać świadomie, gdyż sposób odżywiania oddziałuje na całą jakość naszego życia” – dodaje nowa ambasadorka.

Justyna Święty-Ersetic

W ramach współpracy lekkoatletka będzie promować produkty marki oraz utrzymywanie zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia w swoich kanałach w mediach społecznościowych. Weźmie także udział w kampanii promocyjnej.

„Ważną część naszego portfolio stanowią produkty, które wspomagają osoby uprawiające sport, dostarczając im dawki energii i potrzebnych substancji odżywczych. Współpraca z panią Justyną Święty-Ersetic idealnie wpisuje się w realizację misji naszej firmy. Cieszymy się, iż produkty Sante rekomendowane są przez osobę o tak dużej wiarygodności w dziedzinie sportu i zdrowego stylu życia” – mówi Mariola Małkowska, Senior Brand Manager w firmie Sante. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin