Ambasadorzy marek: Kristian Blummenfelt dla ASICS

dodano: 
14.12.2021
komentarzy: 
0

Kristian Blummenfelt, norweski triathlonista, który zdobył w tym roku złoty medal podczas igrzysk olimpijskich w Tokio, dołączył do grona globalnych ambasadorów marki ASICS.

„Bieganie to dla mnie prawdziwa wolność i najlepsza odskocznia od codzienności. Ponadto, pozwala mi osiągnąć swoisty balans pomiędzy ciałem a umysłem. Cieszę się, że mogę dołączyć do globalnej rodziny ASICS, ponieważ filozofia marki – »w zdrowym ciele, zdrowy duch« – jest mi szczególnie bliska” – stwierdził Kristian Blummenfelt. Na co dzień sportowiec trenuje w modelu ASICS METASPEED Sky, który miał premierę w tym roku. „Już od pierwszych kroków czułem ogromną różnicę na korzyść tych butów. Na bieżni pozwalają mi osiągać zdecydowanie lepsze wyniki niż dotychczas, co wprost przekłada się na większą efektywność podczas zawodów” – dodał triathlonista.

Ambasador w oficjalnych zawodach będzie występować w butach i odzieży marki. Działania komunikacyjne obejmą głównie kanały social media, w których pojawiać się będą informacje o wynikach, inicjatywach i akcjach podejmowanych przez ambasadora, z uwzględnieniem cross-promocji. Sportowiec będzie również zaangażowany w kluczowe eventy biegowe oraz działania z obszaru komunikacji marki, mające na celu na promocję filozofii Sound Mind Sound Body m.in. przez globalne badanie analizujące wpływ sportu na umysł w ramach kampanii Uplifting Minds.

„Tegoroczne wyniki Kristiana były niesamowite i zrobiły na nas ogromne wrażenie. Fakt, że jest najlepszy na świecie właśnie w naszych butach świadczy o zaawansowaniu technologicznym naszych produktów” – powiedział Olivier Mignon, dyrektor marketingu sportowego w ASICS. „Nie bez znaczenia było również to, że Kristian w pełni utożsamia się z naszymi wartościami i dostrzega pozytywne korzyści dla umysłu wynikające z uprawiania sportu” – dodał.  

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin