Ambasadorzy marek: Krzysztof Zalewski dla Żywca Zdroju

dodano: 
01.04.2022
komentarzy: 
0

Pod koniec marca 2022 roku Żywiec Zdrój poinformował o współpracy z Krzysztofem Zalewskim. Wokalista będzie wspierał markę w działaniach promocyjnych nowego produktu – wody gazowanej Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący. Zalewski weźmie udział w kampanii reklamowej, która – jak tłumaczy producent – prezentuje wodę w kieliszkach, aby „podkreślić wyjątkowość zawartych w niej drobnych, a‘la szampańskich bąbelków”. Spoty będą emitowane w telewizji. W reklamie wykorzystano piosenkę nowego ambasadora pt. „Annuszka”.

Zalewski będzie pojawiać się także w komunikacji w mediach społecznościowych i innych kanałach marki. Akcja marketingowa, kierowana głównie do kobiet, jest realizowana od marca 2022 roku, a jej koniec planowany jest na maj. Działania są prowadzone również w VOD, digitalu oraz prasie. Uwzględniono też samplingi i promocje w punktach sprzedaży.

Koncepcję kreatywną stworzyła agencja GoldenSubmarine, spot wyprodukowała natomiast agencja Ones Production. Planowanie i zakup mediów leży po stronie Mediacomu, natomiast PR marki prowadzi agencja Tailor Made PR. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin