Ambasadorzy marek: Lidia Popiel dla Renault

dodano: 
03.09.2018
komentarzy: 
0

W sierpniu 2018 roku Lidia Popiel, fotografka i wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej, została ambasadorką marki Renault.

„Lidia Popiel jest silną marką i wspaniałą osobowością. Współpracujemy na różnych polach od wielu lat, a kontrakt ambasadorski jest uwieńczeniem tej relacji. Łączy nas zamiłowanie do estetyki, pięknego designu, a także życia z pasją” – wyjaśnia Agata Szczech, dyrektor komunikacji Renault Terytorium East.

Fotografka będzie jeździć Renault Megane R.S. w kolorze biała perła. W ramach współpracy będzie także m.in. brać udział w wybranych wydarzeniach organizowanych przez markę. Renault nie informuje o pozostałych szczegółach kontraktu.

„Zakochałam się w nowej linii stylistycznej aut Renault. A Megane R.S. od razu urzekł mnie nadzwyczajną mocą i swoim sportowym designem – już same kształty i wykorzystane materiały wskazują na niezwykłe doznania, które ten samochód oferuje. Cieszę się, że będę mogła spędzić więcej czasu za jego kierownicą” – mówi o współpracy Lidia Popiel.

Ambasadorką Renualt jest również Olga Frycz, o czym informowaliśmy w lipcu 2018 roku. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin