Ambasadorzy marek: Łukasz Gikiewicz dla LV BET

dodano: 
11.05.2022
komentarzy: 
0

W maju 2022 roku Łukasz Gikiewicz został ambasadorem LV BET. Piłkarz będzie współpracował z bukmacherem w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w mediach społecznościowych coraz na YouTubie.

Gikiewicz urodził się w Olsztynie i to właśnie na Warmii stawiał pierwsze piłkarskie kroki, reprezentując barwy m.in. Stomilu Olsztyn czy Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Seniorską karierę rozpoczynał w Olimpii Elbląg, później grał także w Wigrach Suwałki czy ŁKS Łódź. W 2010 roku trafił do Śląska Wrocław, z którym w 2012 roku zdobył mistrzostwo Polski. Rok później rozpoczął zagraniczną karierę, podczas której występował m.in. na Cyprze (Omonia Nikozja, AEL Limassol), w Bułgarii (Lewski Sofia) i w Rumunii (FCSB), a także w Arabii Saudyjskiej (Al-Wehda Club Mekka, Al-Batin FC, Hajer Club), Tajlandii (Ratchaburi FC, BEC Tero Sasana) czy Jordanii (Al-Faisaly Amman). W tym ostatnim klubie wywalczył mistrzostwo, puchar i superpuchar kraju, został też królem strzelców jordańskiej Premier League. Ostatnio reprezentował barwy indyjskiego klubu Chennaiyin FC.

„Łukasz Gikiewicz to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat nie tylko piłki nożnej, ale także kultur wielu krajów świata. Chcemy, by Łukasz dzielił się tą wiedzą z naszymi klientami, ale też by swoim fachowym okiem oceniał najważniejsze wydarzenia piłkarskie, których nie zabraknie w nadchodzących miesiącach. Począwszy od finałów Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, przez letnie i jesienne mecze Ligi Narodów, aż po najważniejszą imprezę roku, czyli mistrzostwa świata w Katarze z udziałem reprezentacji Polski. W takich okolicznościach taki ambasador na pokładzie LV BET to prawdziwy skarb” – komentuje Marcin Doszczeczko, CEO LV BET Zakłady Bukmacherskie.

W ramach współpracy piłkarza z bukmacherem powstaną materiały sportowe, które będą publikowane w mediach społecznościowych firmy oraz Gikiewicza, a także na YouTubie.

W drugiej połowie roku zaplanowane są „bardziej nieszablonowe działania” związane z najważniejszymi wydarzeniami piłkarskimi. Piłkarz w roli eksperta podzieli się też swoimi spostrzeżeniami i wnioskami na ich temat z klientami LV BET. Ponadto mają odbyć się akcje aktywacyjne i konkursy. Współpraca ma potrwać co najmniej do końca kwietnia 2023 roku.

„Mogę zagwarantować, że w czasie naszej współpracy nigdy nie zabraknie dobrego humoru i szerokiego uśmiechu, a obserwujący nas fani piłki z pewnością nie będą się nudzić – czy to ze względu na ciekawe opowieści, czy na różne akcje i konkursy, które przygotowujemy z LV BET” – zapowiada Łukasz Gikiewicz. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin