niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAmbasadorzy marek: Marcelina Zawadzka dla Avonu

Ambasadorzy marek: Marcelina Zawadzka dla Avonu

11 czerwca 2020 roku wystartuje kampania promocyjna nowych kosmetyków marki Avon z linii Power Stay, której ambasadorką została Marcelina Zawadzka. Modelka i prezenterka telewizyjna pojawi się na okładce katalogu Avonu nr 9/2020.

„Nie boję się wyzwań, ale lubię być przygotowana na wszystko. Dlatego zawsze stawiam na kosmetyki, na których mogę polegać w trudnych sytuacjach. Zdecydowałam się na współpracę z marką Avon, ponieważ produkty z linii Power Stay wpisują się w mój styl życia – nie muszę zwalniać tempa, żeby poprawić makijaż. Zawsze dotrzymują mi kroku, niezależnie od tego, co robię” – mówi Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka

„Lubimy podejmować współpracę z dziewczynami odważnymi, pewnymi siebie, mającymi »to coś«, co je wyróżnia i porywa tłumy. Dlatego i tym razem wybraliśmy ambasadorkę, która ma silną osobowość i nie boi się nowych wyzwań. Marcelina jest aktywna zarówno zawodowo jak i prywatnie, motywuje innych do działania. Linia Power Stay została stworzona właśnie z myślą o takich dziewczynach!” – komentuje Anna Werstler, dyrektor marketingu CE Avon.

W ramach współpracy prowadzone będą działania PR oraz aktywności w mediach społecznościowych marki i instagramowym koncie ambasadorki.

Marcelina Zawadzka

Marka nie zdradza pozostałych szczegółów współpracy. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj