Ambasadorzy marek: Mateusz Jasiński dla Respro

dodano: 
23.01.2018
komentarzy: 
0

Wraz z początkiem stycznia 2018 roku Mateusz Jasiński, trener biegania i bloger piszący o aktywnym trybie życia, został ambasadorem Respro, producenta brytyjskich masek antysmogowych.

„Mówię kategoryczne NIE dla biegania w mieście w smogu, tym bardziej, że biegacz wdycha średnio od 15 do nawet 20 razy więcej powietrza niż spacerowicz. Wiem jednak, że wiele osób nie wyobraża sobie życia bez biegania, dlatego jeśli bieganie po mieście to tylko w masce. Oczywiście nic nie zastąpi wyjazdu za miasto do najbliższego lasu, ale… jestem realistą i wiem, że w praktyce ta rada się nie sprawdzi. Dobrej jakości maski antysmogowe są w tym momencie jedynym narzędziem dostępnym masowo, które daje względne bezpieczeństwo biegania w mieście” – mówi nowy ambasador marki.

Jasiński jest jednym z popularniejszych twórców internetowych piszących o aktywnym trybie życia. Jego domeną jest przede wszystkim bieganie – w ostatnim czasie jako trener przygotowywał do zawodów m.in. Krzysztofa Gonciarza czy Jacka Gadzinowskiego. Dodatkowo, przez wiele lat rozwijał markę New Balance w Polsce. Obecnie skupia się na prowadzeniu własnego portalu internetowego – TrenerBiegania.pl.

W ramach współpracy wizerunek ambasadora będzie wykorzystywany w mediach. Ponadto Mateusz Jasiński będzie brał udział w różnych wydarzeniach specjalnych, których organizatorem będzie Respro. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin