.

 

Natalia Kaczmarek będzie promować wycieczki łączące turystykę i sport Itaki

dodano: 
19.04.2024
komentarzy: 
0

Natalia Kaczmarek, lekkoatletka i mistrzyni Polski, została ambasadorką biura podróży Itaka – przekazuje turystyka.rp.pl. 

Sportsmenka będzie popularyzować wyjazdy dla aktywnie wypoczywających podróżnych. Wycieczki osób łączących turystykę i sport Itaka realizuje pod marką „No Limits” – dowiadujemy się. 

Jak czytamy, biuro podróży dysponuje ofertą dla zwolenników wysiłku fizycznego już od dziesięciu lat, jednak dopiero w 2024 roku touroperator zdecydował się „tchnąć w nią nowe życie, rozpromować”. 

„Celem współpracy jest budowanie (…) pozytywnych skojarzeń z brandem, wspieranie idei zdrowego stylu życia i równowagi między pracą a odpoczynkiem” – przekazuje turystyka.rp.pl, powołując się na komunikat Itaki. 

Źródło przytacza również słowa Piotra Henicza, wiceprezesa biura podróży: „Cieszę się, że to właśnie nasza mistrzyni olimpijska, która z racji uczestniczenia w zawodach i treningach bardzo dużo podróżuje, wesprze nas w budowaniu naszej nowej marki”. (an)

Źródło:

turystyka.rp.pl, Mistrzyni olimpijska ambasadorką turystyki aktywnej w Itace, 17.04.2024/ Zdjęcie główne: youtube.com/@Kanal_Sportowy
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin