.

 

Ambasadorzy marek: Ons Jabeur dla ASICS

dodano: 
28.05.2024
komentarzy: 
0

W maju 2024 roku tunezyjska tenisistka Ons Jabeur – kilkukrotna reprezentantka swojego kraju na igrzyskach olimpijskich czy trzykrotka finalistka turniejów Wielkiego Szlema – została ambasadorką ASICS, japońskiego producenta sprzętu sportowego, specjalizującego się w produkcji profesjonalnego obuwia dla osób aktywnych fizycznie.

W ramach współpracy Jabeur pojawi się na korcie w butach wyprodukowanych przez markę m.in. na najbliższych igrzyskach w Paryżu. Skorzysta z modelu SOLUTION SPEED FF3. 

Mitsuyuki Tominaga, prezes i dyrektor operacyjny w ASICS Corp, stwierdza, że sportsmenka będzie jedną z czołowych reprezentantek przedsiębiorstwa. „Jest przykładem pozytywnej liderki, która odnosi sukcesy i w sposób realny uosabia reprezentowane przez nas wartości” – dodaje. 

„Zawsze lubiłam obuwie ASICS, które jest znane ze swojej jakości. Szanuję również wartości marki i identyfikuję je jako wyjątkowe w całej branży sportowej. ASICS oznacza »w zdrowym ciele, zdrowy duch«, a skupienie się na mentalnych aspektach związanych z uprawianiem sportu wyróżnia markę na tle konkurencji i jest mi szczególnie bliskie” – podkreśla tenisistka. 

ASICS nie ujawnia, na jaki okres podpisano umowę z Jabeur.

Za działania PR-owe dla marki odpowiada agencja 2PR. (an)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin