niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAmbasadorzy marek. Otylia Jędrzejczak dla Zelmera

Ambasadorzy marek. Otylia Jędrzejczak dla Zelmera

Marka Zelmer wraz z Fundacją Otylii Jędrzejczak rozpoczynają ogólnopolski projekt edukacyjny Otylia Swim Tour. Głównym jego założeniem jest promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Inicjatorem akcji jest złota medalistka Otylia Jędrzejczak.

„Hasło »Chcieć to móc!« towarzyszyło mi w czasie mojej kariery pływackiej, tym chętniej to właśnie z marką Zelmer będę motywować i zachęcać młodych ludzi do sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Bo »chcieć« to móc osiągać wszystkie cele, te małe i duże” – komentuje Otylia Jędrzejczak, złota medalistka olimpijska i inicjatorka projektu Otylia Swim Tour.

„Zdrowa dieta, aktywność fizyczna czy podejmowanie wyzwań nie tylko dotyczących obowiązków domowych, to ważne punkty odniesienia w nowej strategii marki Zelmer, która pod hasłem »Chcieć to móc!« udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko chcieć. Naturalną więc była dla nas decyzja o zaangażowaniu się w projekt Otylia Swim Tour, który zachęca do podejmowania wyzwań i stawiania czoła własnym ograniczeniom” – wyjaśnia Małgorzata Godlewska, Brand Manager marki Zelmer w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

W ramach trwającej kilka miesięcy akcji odbywać się będą warsztaty dla uczniów w wieku od 9 do 14 roku życia. W każdym z sześciu spotkań w wybranych miastach w Polsce weźmie udział stu młodych zawodników, ich rodzice oraz nauczyciele i trenerzy.
Zajęcia praktyczne dla dzieci na pływalni oraz sali gimnastycznej poprowadzą wraz z Otylią Jędrzejczak obecni reprezentanci Polski w pływaniu. Rodzice oraz trenerzy wezmą zaś udział w spotkaniach z psychologiem i dietetykiem, na których dowiedzą się, jak motywować dzieci do czynnego uprawiania sportu i w jaki sposób skomponować dietę odpowiednią dla młodych sportowców.
Każdemu warsztatowi będzie towarzyszyła Strefa Relaksu organizowana przez markę Zelmer.

www.fitmapy.pl
Otylia Swim Tour będzie zachęcać do aktywności sportowej także tych, którzy nie rozstają się z wirtualnym światem. Specjalnie dla nich powstała strona fitmapy.pl. Każde miasto-gospodarz wydarzenia będzie współtwórcą wirtualnej mapy miejsc, w których można aktywnie spędzić czas. Na mapie znajdziemy parki, trasy rowerowe, obiekty sportowe, siłownie na świeżym powietrzu i szlaki spacerowe. W każdym z tych miejsc będzie można oznaczyć swoją obecność i opublikować ją w mediach społecznościowych. Ciekawą funkcją fitmap będą wideoporady dietetyczne udzielane przez samą ambasadorkę akcji Otylię Jędrzejczak, która w czasie treningu przypominać będzie o odżywianiu dostosowanym do aktualnego wysiłku organizmu.
Poszukując miejsc powiązanych z daną dziedziną sportu, udzielane będą wskazówki, jaki koktajl energetyczny warto przyrządzić przed i po treningu, aby jak najlepiej wykorzystać swój potencjał w czasie aktywności i zregenerować siły. Koktajle, soki, lunch, zdrowe przekąski przygotowywane będą przy użyciu AGD marki Zelmer.

Projekt promowany będzie w mediach społecznościowych (na Facebooku i Instagramie) oraz w komunikacji PR. Pierwsze warsztaty odbędą się 4 września w Katowicach.

Harmonogram warsztatów
Katowice 04.09
Łódź 17.09
Opole 08.10
Elbląg 15.10
Piaseczno 22.10
Ruda Śląska 05.11

Więcej informacji o Oliwia Swim Tour

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj