wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWiadomościAmbasadorzy marek: Szymon Marciniak dla Aluprof

Ambasadorzy marek: Szymon Marciniak dla Aluprof

W czerwcu 2024 roku sędzia piłkarski Szymon Marciniak został ambasadorem Aluprof, dostawcy systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 

Aluprof przekazuje, że do kluczowych celów marki należą promowanie zrównoważonego budownictwa i ochrona klimatu. W kontekście prowadzonej działalności na rynku międzynarodowym oraz dbania o środowisko ważne są dla niej zasady fair play. Dlatego zdecydowano o nawiązaniu długofalowej współpracy z sędzią piłkarskim – Szymonem Marciniakiem.

Do zadań ambasadora należy udział w globalnej kampanii „Panuj nad klimatem, panuj nad kosztami”. Jej celem jest zachęcenie inwestorów do zwiększenia efektywności energetycznej budynków i promocja rozwiązań Aluprof, które mogą to umożliwić. Akcja obejmuje m.in. spoty w telewizji, reklamy w prasie oraz działania w internecie i mediach społecznościowych. 

„Mając na uwadze wyznawane przez nas wartości i fakt, że działamy globalnie, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z arbitrem piłkarskim uznanym nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej – Szymonem Marciniakiem, który sędziował m.in. mecz finałowy Mistrzostw Świata 2022 czy finał Ligi Mistrzów UEFA 22/23. Międzynarodowa rozpoznawalność naszego ambasadora w połączeniu z propagowanymi przez niego zasadami fair play doskonale współgrają z założeniami kampanii »Panuj nad klimatem, panuj nad kosztami«, której ważnym elementem jest zielona kartka i towarzyszące jej hasło »Gramy fair z naturą«” – wspomina Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof. (ao)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj