.

 

Ambasadorzy marek: Szymon Marciniak dla Lancerto

dodano: 
29.03.2023
komentarzy: 
0

W marcu 2023 roku Szymon Marciniak, międzynarodowy arbiter i sędzia piłkarski klasy UEFA Elite, który zyskał rozpoznawalność dzięki sędziowaniu podczas finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, został ambasadorem marki odzieżowej Lancerto.

Współpraca obejmuje realizację sesji zdjęciowych oraz kampanie online. W ramach współpracy realizowane będą także działania w kanałach mediach społecznościowych (na Facebooku, Instagramie i TikToku) zarówno marki Lancerto, jak i Szymona Marciniaka.

„Nie wszyscy wiedzą, że bycie sędzią piłkarskim to dużo więcej niż bieganie w stroju sportowym po boisku. To również częste spotkania biznesowe i oficjalne okazje, które wymagają bardziej oficjalnego stroju. Dlatego z wielką przyjemnością zgodziłem się zostać ambasadorem marki LANCERTO, której propozycje bardzo mi się podobają” – powiedział Szymon Marciniak.

Umowa z Marciniakiem została podpisana na dwa lata. W tym czasie Lancerto zadba o wizerunek sędziego podczas oficjalnych spotkań oraz będzie pełnić funkcję doradcy i partnera technicznego w zakresie doboru stylizacji oraz dodatków. (zd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin