.

 

Ambasadorzy marek: Urszula Radwańska dla Juice Plus+

dodano: 
01.12.2021
komentarzy: 
0

Pod koniec listopada 2021 roku rozpoczęła się kampania z udziałem Urszuli Radwańskiej, która zastała ambasadorką producenta roślinnych suplementów diety – Juice Plus+. Współpracę rozpoczęto kilka miesięcy wcześniej, w tym czasie trwały przygotowania kampanii.

„Dbanie o formę fizyczną, zdrowe odżywianie są dla mnie kluczowe. Nie jest to łatwe, bo wiele czasu spędzam w podróżach. Zjedzenie zdrowego posiłku, czy przekąski nie zawsze jest sprawą prostą. Treningi, turnieje pochłaniają bardzo wiele czasu, stąd na gotowanie zostaje mi go mało, a muszę i chcę zdrowo się odżywiać. Produkty Juice Plus+ są w tym niezmiernie pomocne, dlatego dla mnie ta współpraca jest naturalna, ale zarazem bardzo ekscytująca” – powiedziała Urszula Radwańska.

Współpraca przewiduje działania z zakresu influencer marketingu. Zaplanowano komunikację za pośrednictwem mediów tradycyjnych (wywiady na temat zdrowego trybu życia) oraz społecznościowych. Radwańska będzie brała udział w eventach marki, spotkaniach z partnerami oraz opracuje plany treningowe dla klientów należących do programu Healthy Starts for Families. W przyszłości nie jest wykluczone szersze udostępnienie tej usługi.

Umowę podpisano na rok z możliwością przedłużenia. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin