.

Andrzej Gruszka w Grupie iCEA

dodano: 
04.02.2022
komentarzy: 
0

Na początku stycznia 2022 roku Andrzej Gruszka dołączył do zespołu marketingu Grupy iCEA, którym kieruje Jacek Dziura. Grupa rozszerza kompetencje z obszaru brand managementu, a stanowisko Gruszki jest nowe w strukturze.

Gruszka jako Brand Manager będzie odpowiadał za budowę oraz realizację strategii komunikacji marketingowej agencji SEO w Polsce i na rynkach zagranicznych. Zajmie się komunikacją zewnętrzną firmy i jej wizerunkiem, wesprze także bieżące i nowe projekty PR-owe, socialmediowe i contentmarketingowe.

Z branżą marketingową Andrzej Gruszka związany jest od 13 lat. Ostatnio, przez półtora roku pracował w Selsey (sklepie internetowym z kategorii home&decor), gdzie na stanowisku Brand Manager odpowiadał za budowę strategii marki, zakończonej rebrandingiem, oraz projekty wizerunkowe i contentowe w ramach realizowanej strategii komunikacji. Wcześniej budował rozpoznawalność takich marek jak Elephate, KODA Bots czy kluczowych usług Divante. Pracował w agencjach, w których zdobywał kompetencje z zakresu public relations, content marketingu, social mediów czy copywritingu. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin