Andrzej Jaszczyszyn i Jakub Korona dołączyli do Testa Communications

dodano: 
01.04.2021
komentarzy: 
0

W marcu 2021 roku do zespołu Testa Communications dołączyli Andrzej Jaszczyszyn, który objął stanowisko Senior Digital Marketing Managera, oraz Jakub Korona jako Social Media Manager.

Andrzej Jaszczyszyn w Testa Communications zarządza zespołem odpowiedzialnym za klientów z branży FMCG i lifestyle. Z digital marketingiem jest związany od dziesięciu lat – specjalizuje się w social mediach. Tworzył i realizował strategie komunikacji dla marek radiowych, telewizyjnych i prasowych. Stworzył m.in. profil Radia ESKA na Facebooku, a także wprowadził Radio ESKA i ESKA TV na TikToka. Kreował i prowadził projekty internetowe akcji jak ESKA Summer City, ESKA Music Awards i ESKA Odwołuje Zimę. Jest certyfikowanym trenerem z digital marketingu i kompetencji menedżerskich. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim. Jego obecne stanowisko jest nowo utworzone w agencji.

Andrzej Jaszczyszyn

Z kolei Jakub Korona dołączył do zespołu obsługującego markę Eleven Sports. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za współtworzenie komunikacji marki w social mediach oraz działania z obszaru digital marketingu. W latach 2017-2018 pracował w Testa Communications przy projekcie „Zimowy Narodowy” oraz „Pies na służbie”, realizowanym dla Royal Canin. Później był specjalistą ds. marketingu i PR-u w firmie R-GOL (właściciel sklepu piłkarskiego R-GOL.com). Odpowiadał także za komunikację firmy w social mediach na rynku polskim oraz m.in. węgierskim czy słowackim. Stworzył również plan komunikacji marki na TikToku. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz komunikacji zintegrowanej ze specjalizacją reklama, public relations, branding w Collegium Civitas w Warszawie.

Jakub Korona

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin