Andrzej Kubisiak kierownikiem zespołu komunikacji Polskiego Instytutu Ekonomicznego

dodano: 
05.12.2018
komentarzy: 
0

Z początkiem grudnia 2018 roku Polski Instytut Ekonomiczny zatrudnił Andrzeja Kubisiaka, który został kierownikiem zespołu komunikacji oraz ekspertem ds. rynku pracy.

Na nowo utworzonym stanowisku będzie kierował zespołem, do którego zadań należą prowadzenie bieżącej komunikacji i współpracy z mediami, dostarczanie eksperckich komentarzy i analiz, a także wsparcie w przygotowywaniu seminariów i konferencji. Kubisiak będzie także odpowiadał za zarządzanie procesami komunikacyjnymi Instytutu oraz opracowanie analiz dotyczących sytuacji na rynku pracy.

Kubisiak ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży PR, głównie w sektorze bankowym i komunikacyjnym. Poprzednio w Grupie Work Service prowadził komunikację zewnętrzną i opracowywał cykliczne raporty rynkowe. Był także członkiem Rady Rynku Pracy działającej przy Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Wcześniej pełnił również funkcję specjalisty ds. kontaktów z mediami w banku Citi Handlowy. Doświadczenie zdobywał też w agencjach ComPress oraz Point of View Communications Consultancy.

Jest absolwentem Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin