.

Andrzej Kubisiak nie jest już kierownikiem zespołu komunikacji Polskiego Instytutu Ekonomicznego

dodano: 
02.03.2020
komentarzy: 
0

Z początkiem marca 2020 roku Andrzej Kubisiak przestał pełnić funkcję kierownika zespołu komunikacji w Polskim Instytucie Ekonomicznym. Pracował na tym stanowisku od grudnia 2018 roku. Był także ekspertem ds. rynku pracy.

Kubisiak został teraz zastępcą dyrektora ds. badań i analiz w PIE i będzie odpowiadał za nadzór nad zespołami analitycznymi i komunikacją. To nowe stanowisko, które utworzono w odpowiedzi na szybki rozwój tego polskiego think tanku. Od marca 2020 roku Kubisiak jest odpowiedzialny za zarządzanie i nadzór nad siedmioma zespołami analitycznymi, a także łączenie dorobku naukowego ze sprawną komunikacją i promocją wiedzy.

Kubisiak ma kilkanaście lat doświadczenia w sektorze bankowym, komunikacyjnym oraz doradztwa personalnego. Przed dołączeniem do PIE był członkiem Rady Rynku Pracy działającej przy Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, pracował także w Grupie Work Service jako dyrektor zespołu analiz i komunikacji (odpowiadał m.in. za opracowywanie cyklicznych raportów rynkowych prezentujących procesy migracyjne i kluczowe trendy na rynku pracy). Jest absolwentem Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na nowego kierownika zespołu komunikacji Kubisiak będzie jeszcze wypełniał wszystkie dotychczasowe obowiązki. Zespół komunikacji zajmuje się prowadzeniem bieżącej komunikacji i współpracą z mediami, dostarczaniem eksperckich komentarzy i analiz, realizowaniem całościowych działań marketingowych oraz wsparciem w przygotowaniu seminariów i konferencji. Obecnie w tym zespole pracują Iwona Szumska-Miękina, Jakub Gańko i Paweł Leszczyński. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin