wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAnkieta dla PR-owców

Ankieta dla PR-owców

Anna Matuszewska jest doktorantką SGH i senior consultantem w agencji Bridge. Obecnie przeprowadza badania nt. nowych trendów w PR w Polsce i Wielkiej Brytanii. W związku z przygotowaniem pracy doktorskiej zaprasza przedstawicieli branży do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym kierunków rozwoju public relations w biznesie.

Ankieta jest częścią projektu „Nowe trendy w komunikacji biznesowej – porównanie rynku polskiego i brytyjskiego”, realizowanego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Będzie ona wysłana do ponad 2000 specjalistów ds. PR z obu krajów.

Od autorki:

„Informacje zebrane w ankiecie będą publikowane jako dane zbiorcze, dzięki czemu zagwarantowana jest anonimowość odpowiedzi. Szanując Pani/Pana czas wybrałam tylko najważniejsze pytania, które w najlepszy sposób pozwolą poznać badane zjawiska, a jednocześnie na które nie można uzyskać odpowiedzi z innych źródeł. Rzeczą metodologicznie najważniejszą jest prawdziwość informacji, które będą zawarte w odpowiedziach. Tylko szczere, rzetelne i niezdawkowe odpowiedzi mają wartość naukową. Będę wdzięczna za wypełnienie ankiety do 25 maja br. Jeśli będzie Pani/Pan zainteresowana/ny otrzymaniem wyników badania, proszę pozostawić swój adres mailowy na końcu ankiety. Chętnie udzielę wszystkich dodatkowych informacji, jeśli chciałaby/łby Pani/Pan o coś zapytać”.

matuszewska_anna@wp.pl
 
LINK DO ANKIETY

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj