Anna Chyłek zajmie się PR-em Ogilvy & Mather

dodano: 
13.09.2017
komentarzy: 
0

Od września 2017 roku obowiązki Anny Chyłek, dotychczas HR Manager, zostały rozszerzone o działania public relations Ogilvy & Mather.

Wcześniej, od kwietnia 2016 roku, za ten obszar w agencji odpowiadał Nazar Al-Khouri, który obejmował stanowisko PR & New Business Directora. Wraz z początkiem września 2017 Nazar Al-Khouri dołączył do zespołu Isobar Poland Group i jako Group Account Manager odpowiada za obsługę aktualnych klientów oraz pozyskiwanie nowych budżetów i projektów dla agencji.

Anna Chyłek z Ogilvy & Mather jest związana od 2010 roku. Odpowiada za obszar HR – początkowo pracowała w firmie jako HR Specialist, a od 2011 roku – jako HR Manager. Od września 2017 pełni natomiast funkcję HR&PR Managera – oprócz zadań związanych z human resoruces zajmie się działaniami PR agencji.

Anna Chyłek przed dołączeniem do Ogilvy pracowała jako specjalista ds. rekrutacji w Headhunters Group. Ukończyła psychologię (UAM) oraz studia podyplomowe dotyczące polityki szkoleniowej (WSFiZ) i prowadzenia treningów umiejętności poznawczych (UW). (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin