.

Anna Gajewicz nową dyrektor marketingu w Torf Corporation

dodano: 
08.10.2018
komentarzy: 
0

W czerwcu 2018 roku Anna Gajewicz objęła stanowisko dyrektora marketingu w randze członka zarządu w Torf Corporation. Odpowiada za stworzenie i realizację strategii marketingowej firmy, rozwój i wdrożenia nowych marek i produktów, komunikację marketingową, w tym działania PR-owe, socialmediowe, digitalowe oraz e-commerce. Kieruje pracą zespołów w pionie marketingu i PR-u i zarządza markami znajdującymi się w portfolio przedsiębiorstwa, takimi jak Tołpa czy brandami private label. Ściśle współpracuje z nowo wybraną agencją PR BCMFD Media Communications i odpowiada przede wszystkim za PR korporacyjny firmy oraz spójność przekazu dla wybranych kluczowych produktów z portfolio marki tołpa.

Gajewicz ma ponaddwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała, pracując dla międzynarodowych korporacji takich jak Danone, Frito-Lay, Henkel, Diageo, Office Depot czy Reckitt Benckiser. Zajmowała się marketingiem, komunikacją, zarządzaniem i rozwojem biznesu, a także tworzeniem i wprowadzaniem na rynek nowych marek oraz produktów. Jest członkiem i trenerem The John Maxwell Team, międzynarodowej organizacji, która zajmuje się rozwojem kompetencji przywódczych. Jest również akredytowanym coachem ACC ICF.

Gajewicz na stanowisku dyrektora marketingu w Torf Corporation zastąpiła Bożenę Synowiec, która zakończyła współpracę z firmą.

W październiku 2018 roku Torf Corporation rozpoczęło również współpracę z BCMFD media communications. Obejmuje ona m.in. prowadzenie całościowych działań PR, realizację kampanii edukacyjno-informacyjnych, media relations, doradztwo w zakresie strategii sponsoringowej, organizację wydarzeń specjalnych oraz działania skierowane do liderów opinii.

Po stronie agencji działania dla firmy nadzorują Monika Falk i Beata Czerwińska, właścicielki BCMFD. Za obsługę klienta odpowiadają Anna Gucwa (media relations) i Magdalena Laskowska (współpraca przy konkursach, organizacja jubileuszu).

Współpracę nawiązano w wyniku przetargu. Stronie nie informują o pozostałych szczegółach umowy. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin