sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAnna Groß dołączyła do Mariel & Haan Communication

Anna Groß dołączyła do Mariel & Haan Communication

Z początkiem października 2021 roku zespół Mariel & Haan Communication powiększył się o nową menedżerkę. Do agencji dołączyła Anna Groß, która jako PR Manager będzie wspierać działania public relations międzynarodowych klientów firmy z branży nieruchomości.

Groß ma wieloletnie doświadczenie w PR i komunikacji, zdobyte zarówno w Polsce, jak i za granicą. W Polsce pracowała w zespole prasowym mBanku oraz łódzkiego centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. Była również rzeczniczką prasową Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. W 2011 roku objęła z kolei stanowisko International Marketing Managera w centrali Grupy UNIQA w Wiedniu, gdzie przez cztery lata odpowiadała za działania komunikacyjne i wizerunek marki w Europie Centralnej. Później, przez dwa lata, była szefową działu marketingu w firmie telekomunikacyjnej Vodafone na Malcie.

Anna Groß ukończyła zarządzanie i marketing na Politechnice Łódzkiej oraz finanse i bankowość na Uniwersytecie Łódzkim. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jean Moulin we Francji.

Nowa PR Manager w Mariel & Haan Communication od trzech lat mieszka w Niemczech, gdzie rozwijała rodzinną firmę deweloperską BAVEST. Wraz z jej zatrudnieniem agencja otwiera się na niemieckich klientów. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj