.

 

Artur Jabłoński i Agata Banaszkiewicz z nową spółką

dodano: 
23.10.2023
komentarzy: 
0

Artur Jabłoński i Agata Banaszkiewicz, właściciele agencji marketingowej Digitalk, 18 października 2023 roku założyli nową firmę doradczą – Suasio.

Digitalk początkowo specjalizowało się w reklamach na Facebooku i Instagramie. Z biegiem czasu właściciele rozszerzali swoje kompetencje, zwiększali zespół i dokładali kolejne usługi, by zwiększać sprzedaż. 

W 2022 roku wewnątrz organizacji powstał kolejny dział, Excellence, odpowiedzialny za konsultowanie i doskonalenie projektów oraz procesów wewnętrznych, wprowadzanie nowych usług do Digitalk, a także prowadzenie konsultacji marketingowych i biznesowych. 

Suasio przejmie od Digitalk usługi z zakresu konsultingu. Nowa spółka zajmie się doradztwem oraz konsultacjami marketingowymi i sprzedażowymi, które dotyczą strategii, analityki oraz automatyzacji. Ponadto, konsultanci Suasio będą przeprowadzali audyty i szkolenia oraz pomogą klientom rozwiązywać problemy związane z wdrożeniem narzędzi i wykorzystaniem sztucznej inteligencji. 

Spółka wspólnie z Digitalk będzie prowadziła rekrutacje do działów marketingu i sprzedaży w firmach, a zespół Suasio będą tworzyć konsultanci z działu Excellence Digitalk. 

Właściciele zapowiadają, że nowa spółka to początek budowania grupy komplementarnych firm z uzupełniającymi się wzajemnie ofertami. (ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin