.

 

Artur Roguski dołącza do Focus Nation

dodano: 
17.10.2022
komentarzy: 
0

W październiku 2022 roku Artur Roguski dołączył zespołu Social Media & Influencer Marketingu w Focus Nation. Agencja rozwija zespół odpowiedzialny za te działania.

Roguski na stanowisku Senior Social Media Managera zajmie się rozwojem obszaru mediów społecznościowych i influence marketingu w Focus Nation, a także budowaniem pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi klientami agencji.

Roguski jest związany z branżą digitalową i mediową od 12 lat. Poprzednio pełnił fukncję Head of Social Media w agencji Valkea. Wcześniej pracował jako Head of Social Media w agencji Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Doświadczenie zdobywał także m.in. w z D*fusion Communication, gdzie pracował m.in. dla Cisco Polska oraz Microsoft Polska i też odpowiadał za media społecznościowe. Pracował także w magazynie branżowym „Brief” czy w Ogilvy Interactive.

Był również odpowiedzialny za stworzenie zespołu social media wspierającego gazetę Fakt oraz serwis Fakt24.pl należący do Grupy Onet-RAS. We wrześniu 2020 roku ukazała się jego książka „Zrozumieć social media”. Jest on także autorem bloga Whysosocial.pl. Z wykształcenia jest magistrem psychologii ze specjalizacją media i reklama.

Prowadził zajęcia z zakresu komunikacji oraz strategii digitalowej i content marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, SGH czy Politechnice Białostockiej. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin