Awans i nowa osoba w Walk PR

dodano: 
09.06.2017
komentarzy: 
0

Pracę w Walk PR rozpoczęła Anna Borowiec-Góra, która objęła nowo utworzone stanowisko Senior Account Managera. Będzie odpowiedzialna za realizację działań z obszaru komunikacji korporacyjnej - pokieruje zespołem zajmującym się obsługą klientów z branży finansowej.

Anna Borowiec-Góra

Poprzednio przez sześć lat pracowała w MSLGROUP jako Head of Financial&Professional Services Dep. Była odpowiedzialna za zarządzanie zespołem oraz tworzenie i realizację strategii komunikacji, zajmowała się także komunikacją kryzysową, projektami badawczymi i organizacją eventów. Wcześniej, przez pięć lat, była związana z Bankiem Millenium, gdzie kierowała zespołem komunikacji produktowej. Anna Borowiec-Góra współpracowała z takimi markami jak: BIK/BIG, BlueMedia, Credit Suisse, Eurobank, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Infor.pl, ING Bank Śląski, mBanki, Money Makers, PZU, TU Europa czy Yareal.

Piotr Czarniak

Na stanowisko Senior Account Managera awansował z kolei Piotr Czarniak, który prowadzi projekty dla klientów z branży FMCG i retail. Z Walk PR jest związany od stycznia 2017 roku; do tej pory pracował w agencji jako Account Manager. Przed dołączeniem do Walk PR Czarniak pracował w Hoop Polska, gdzie jako PR Manager odpowiadał za działania media relations, planowanie i realizację strategii PR oraz komunikację wewnętrzną firmy. Wcześniej pracował też w Grupie SPOMLEK (na stanowiskach młodszego specjalisty oraz specjalisty ds. public relations), gdzie zajmował się komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną. (mb)

Walk PR korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin