Awans i nowa osoba w zespole Havas PR Warsaw

dodano: 
21.01.2014
komentarzy: 
0

Katarzyna Wiernicka-Ponikło awansowała na stanowisko Consulting Directora w agencji Havas PR Warsaw. Do zespołu tej firmy na stałe dołączyła także Urszula Płosarek.

Wiernicka-Ponikło będzie odpowiedzialna za działania agencji z zakresu employer brandingu. Ze swoim obecnym pracodawcą związana jest od 2006 roku. Ma blisko 9-letnią praktykę w prowadzeniu kampanii PR, głównie z zakresu brand PR-u, employer brandingu i komunikacji wewnętrznej. Zdobywała doświadczenie, planując i realizując projekty z zakresu komunikacji konsumenckiej m.in. dla marek: Google, Orange, Nestle, Żywiec Zdrój czy Mondelez (Kraft Foods). Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Urszula Płosarek z Havas PR Warsaw współpracowała na zasadach projektowych od 2012 roku. W latach 2007-2011 była związana z KPMG, gdzie zajmowała się opracowaniem strategii oraz realizacją kampanii z obszaru marketingu rekrutacyjnego, a także wsparciem marketingowym działu HR w komunikacji wewnętrznej. Specjalizuje się w analizie strategicznej i planowaniu komunikacji wizerunkowej na rynku pracy. (ks)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin