.

 

Awans w Valkea Media. Grupa ma nowego PR & Marketing Directora

dodano: 
22.09.2016
komentarzy: 
0

Anna Augustyniak-Hoffman awansowała w strukturach grupy mediowej Valkea i objęła funkcję PR & Marketing Directora. Jest to nowe stanowisko stworzone z powodu zwiększającego się udziału PR w rozwoju firmy i powiększającego się grona jej klientów, wśród których znajdują się obecnie m.in.: sieć drogerii Natura czy Laboratorium Kosmetyczne Joanna.

Do obowiązków Anny Augustyniak-Hoffman należy obsługa klientów zewnętrznych agencji, doradztwo strategiczne, planowanie i egzekucja kampanii PR, a także komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna grupy Valkea Media oraz wsparcie komunikacyjne projektów realizowanych w pozostałych działach firmy. Na nowym stanowisku Augustyniak-Hoffman będzie także odpowiedzialna za dalszy rozwój działu PR i pozyskiwanie nowych klientów.

Anna Augustyniak-Hoffman pracuje w Valkea Media od lipca 2015 r., a do tej pory pełniła stanowisko PR & Marketing Managera. Wcześniej związana była z agencją BCMFD Media Communications. Doświadczenie zdobywała pracując m.in. dla marek: Polpharma, Herbapol-Lublin, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Jako PR Manager współorganizowała m.in. także Kongres Kobiet i eventy wydawnictwa Zwierciadło.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. (mp)

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin