Awanse w On Board

dodano: 
18.11.2008
komentarzy: 
0

Dwie osoby z zespołu On Board PR objęły wyższe stanowiska. Ewa Marczyk-Chłopecka, dotąd senior PR consultant, będzie pełnić funkcję PR managera w dziale Healthcare, a Iwona Stępień z działu Brand PR awansowała z junior PR consultanta na stanowisko PR consultant.

Ewa Marczyk-Chłopecka specjalizuje się w prowadzeniu projektów z dziedziny healthcare oraz FMCG. Zajmuje się działaniami dla firmy farmaceutycznej Zentiva, Adamed, Teva oraz Europlant PhytoPharm. Ukończyła Uniwersytet Warszawski ze specjalizacją Public Relations i Media Marketing oraz kurs London School of Public Relations.

Iwona Stępień posiada czteroletnie doświadczenie w branży PR. Z On Board PR związana jest niemal od roku. Poprzednio prowadziła działania z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej projektu Fundacji Partnerstwo dla Środowiska „Gospodarka Społeczna na Bursztynowym Szlaku”. Była także związana z agencją Cracovian International Consultants, gdzie uczestniczyła w tworzeniu strategii wizerunkowej Zamku Królewskiego na Wawelu oraz koordynowała realizowane lokalnie działania dla firmy Coca-Cola Poland Services. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin