Awanse w Genesis PR

dodano: 
18.01.2008
komentarzy: 
4

Z początkiem roku w agencji Genesis PR awansowały 4 osoby. Stanowiska senior account managerów objęły Joanna Carbol i Monika Wlaźniak. Awanse na account managerów otrzymały Katarzyna Jedlińska i Katarzyna Szafader.

Joanna Carbol z branżą marketingu i PR związana jest od ponad 7 lat. W Genesis PR pracuje od 2006 roku. Posiada doświadczenie w zakresie PR korporacyjnego, produktowego i Inwestor Relations w najbardziej skomplikowanych branżach przemysłu ciężkiego, maszynowego, FMCG i finansach. Specjalizuje się w działaniach związanych z publicznymi ofertami spółek na giełdzie, zarówno IPO jak i SPO. W agencji odpowiedzialna jest za zarządzanie zespołami projektowymi oraz planowanie i wdrażanie strategii PR-owskich na rzecz Klientów: Grupa FAMUR, FAM Grupa Kapitałowa, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Legg Mason, TDJ Investments, FORUM TFI, Tan-Viet International.

Monika Wlaźniak ma 11 lat doświadczenia zawodowego, w tym ponad 4 lata w branży PR. W Genesis pracuje od 2006 roku. Zajmowała się realizacją kampanii dla m.in.: InPost, Integer.pl, ATM Grupa, Polskie Książki Telefoniczne, Opal Property Developments, VECTRA i Restauracja Belvedere. Pracowała na rzecz takich firm, jak: Wydawnictwo G+J, PGF, Cefic/BEG, Apsys, magazyn Vita, dla Agencji SWOT PR i MediaDem. Przez 2 lata koordynowała prace w dziale marketingu Texaco Lubricants Polska i produkcję programów w TVP. Kierowała także działem marketingu w Szkole Językowej Kingsbrook w Barcelonie.

Katarzyna Jedlińska z PR związana jest od 2004 roku. Pracę w Genesis PR rozpoczęła w 2007 roku i zrealizowała kampanie m.in. dla: Emperia Holding, Grupy Kolastyna, VECTRA, Tan-Viet International czy Fundacji Świętego Mikołaja. Wcześniej, przez półtora roku pracowała w agencji Euro RSCG Sensors realizując projekty z zakresu komunikacji wewnętrznej i CSR-u. Odpowiedzialna była za działania m.in. dla takich firm, jak: Sharp, Faurecia, PZU. Bezpośrednio przed podjęciem pracy w Genesis związana była z firmą telekomunikacyjną - DRSA, gdzie jako specjalista ds. PR i komunikacji wewnętrznej zajmowała się kontaktami z mediami, budowaniem relacji z partnerami firmy oraz komunikacją wewnętrzną. Ponadto, przez ponad 3 lata pracowała jako reporter Polskiego Radia Bis. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie, na wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Katarzyna Szafader od początku swojej kariery zawodowej związana była z mediami. Współpracowała z wydawnictwem Brog Media Biznesu oraz z firmą Com Media zajmującą się outsourcingiem redakcyjnym. Pracowała także dla miesięcznika Samo Zdrowie, do którego redagowała teksty o zdrowym stylu życia. Z Genesis PR związana jest od czerwca 2006. Odpowiedzialna jest za zarządzanie zespołami projektowymi oraz za koordynację projektów prowadzonych na rzecz klientów: ATM Grupa, Legg Mason TFI oraz FORUM TFI. Realizowała także kampanie dla: Opal Property Developments, InPost, Integer.pl, VECTRA i Restauracja Belvedere. Poza obowiązkami związanymi ze swoim stanowiskiem Katarzyna Szafader odpowiada również za działania związane z prowadzeniem redakcji portalu InternetPR.pl.

Agencja GENESIS PR zatrudnia obecnie 14 osób. (kk)

komentarzy:
4

Komentarze

(4)
Dodaj komentarz
23.01.2008
20:48:08
Magda Żmijewska
(23.01.2008 20:48:08)
Gratulacje Kasiu J.!
22.01.2008
12:00:19
Dynamiczna
(22.01.2008 12:00:19)
Kasiu J., gratulacje. Jesteś świetna! Chętnie sama "podkradłabym" cię do siebie :)
21.01.2008
11:45:58
t
(21.01.2008 11:45:58)
w tym wypadku chyba warto dodać której Kasi się gratuluje ;) Kasiu J. - gratulacje!
21.01.2008
10:57:40
zachcianka
(21.01.2008 10:57:40)
Kasia, gratulacje!
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin